Twój niepowtarzalny sklep internetowy

Jeżeli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało własne oprogramowanie, które jest jasne w użytku i równocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym partnerom i ich klientom świadczenia na największym poziomie. Otworzenie sklepu online na naszej platformie to dostęp do rozwiązań dostosowanych do różnorodnych potrzeb osób, chcących rozpocząć sprzedaż w Sieci. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa szybkich płatności oraz wysyłek, w tym do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – nawet bez podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z marketplace’ami, systemami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to tylko część świadczonych przez nas narzędzi.

Według zebranych przez nas informacji, używanie opracowanych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić do kilku godzin dziennie. Nasi eksperci systematycznie pracują nad aktualizacjami, byś jako sprzedawca mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując jednocześnie maksimum czasu. Dostępne pakiety pozwolą Ci dobrać korzystny plan, dopasowany do Twoich wymagań. Dodatkowo masz okazję sprawdzenia naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że korzystanie z niej jest rzeczywiście łatwe i zacznij działalność sprzedażową w Internecie we współpracy z Shopelo.pl.

Zakładając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to dobry pomysł, jeżeli jesteś miłośnikiem czegoś i marzysz, by połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz dorobić do wypłaty, ale też sprawdzić plan na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie odebrany przez konsumentów. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci służą pomocą na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej szczegółów.